Van der Valk Hotel Amsterdam Zuidas
De Zuidas in Amsterdam is een mooi hotel rijker, het bekende Van der Valk concept heeft haar entree gemaakt op de bekende Zuidas. Het hotel bevindt zich aan kant van de ring, waarmee het in de hoogte zicht heeft over de gehele Zuidas.
Voor dit nieuwbouwproject heeft Solid Climate Solutions gips klimaatplafonds mogen leveren. Tijdens het bouwproces van dit hotel was duurzaamheid een belangrijk onderdeel. Met als doel dit ook toe te passen op het binnenklimaat van het hotel. Door het gemonteerde gips klimaatplafond is het mogelijk een comfortklasse A-binnenklimaat te realiseren. Waar de bezoekers en de medewerkers zich prettig bij voelen.
Wil u meer weten over duurzame nieuwbouwprojecten en hoe wij als totaalleverancier dit kunnen aanpakken met u? Neem contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek. Wij zijn te bereiken via contact@solid-air.nl of via +31 598 361 221.
Solid Air Climate Solutions is onderdeel van de Nijburg Industry Group.